Sobota, 18.05.2024 16:31

Rzeszów - Dworzec kolejowy

Dworzec kolejowy - Rzeszów
Link źródłowy

Rzeszów kamera na dworzec kolejowy

Kamera została zamontowana na dachu czterogwiazdkowego hotelu Piekiełko mieszczącym się przy Alei Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie, w samym centrum miasta. Widok z tej kamery może i nie należy do najpiękniejszych, gdyż ukazuje Stację Kolejową Rzeszów Główny, która nie jest najciekawszym miejscem w stolicy województwa podkarpackiego, lecz bardzo często jest to miejsce, które widzą turyści jako pierwsze przybywając do miasta.

Stacja Kolejowa Rzeszów Główny jest najważniejszym podkarpackim węzłem kolejowym i posiada bezpośrednie połączenia z największymi miastami w Polsce m.in. z Warszawą, Krakowem, Lublinem, Gdańskiem, Szczecinem, Bydgoszczą, a także ukraińskim Lwowem.

Rzeszów jako miasto turystyczne i studenckie jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałą częścią kraju. W stolicy województwa podkarpackiego funkcjonują również dwa miejskie dworce autobusowe. Dworzec Główny PKS obsługuje autobusy dalekobieżne i komunikację międzymiastową, zaś Dworzec Podmiejski realizuje trasy na krótkich trasach, najczęściej w obrębie województwa.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.5 °C (61.8 °F)
  • prędkość wiatru: 4.97 km/h (3.09 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 220 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 991 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dworzec kolejowy w miejscowości Rzeszów

Dworzec kolejowy

Powiązane kategorie z kamerą nr 630:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.