Czwartek, 30.03.2023 21:04

Rzeszów - Aleja Lubomirskich

Aleja Lubomirskich  - Rzeszów

Rzeszów kamera na Aleję Lubomirskich

W niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta położonych jest kilka mniejszych i większych parków, w których turyści i mieszkańcy mogą się schronić w cieniu drzew przed gorącym słońcem. Wśród rzeszowskich terenów zielonych warto wyróżnić Park Kultury i Wypoczynku położony zaledwie 2 kilometry od Stacji Kolejowej Rzeszów Główny, a także Aleję Lubomirskich położoną około kilometra na południe od skrzyżowania Alei Józefa Piłsudskiego z Ulicą Grunwaldzką.

Jednym z zielonych miejsc w Rzeszowie, do którego koniecznie warto zawitać podczas pobytu w stolicy województwa podkarpackiego jest Aleja Lubomirskich. Od 2 lat jest to niesamowicie popularne miejsce spotkań rzeszowian, gdyż w sierpniu 2013 roku odbyło się oficjalne otwarcie Fontanny Multimedialnej. W każdą sobotę, od maja do października, odbywa się tutaj tak zwany "Pokaz Wieczorny", który jest spektakularnym połączeniem wody, światła, muzyki oraz laserów.

Po prawej stronie obrazu z kamery widoczny jest Letni Pałac Lubomirskich wybudowany w latach 90. XVII wieku. W oddali zaś, widoczny jest Zamek Lubomirskich będący jednym z najważniejszych zabytków Rzeszowa, natomiast po lewej stronie obrazu możecie dostrzec dach Hali Podpromie.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 7.5 °C (45.4 °F)
  • prędkość wiatru: 15.72 km/h (9.77 mph)
  • wilgotność powietrza: 68 %
  • kierunek wiatru: 200 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Aleja Lubomirskich w miejscowości Rzeszów

Aleja Lubomirskich

Powiązane kategorie z kamerą nr 631:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.