Piątek, 19.07.2024 10:29

Płock - Ul. Wyszogrodzka

Ul. Wyszogrodzka - Płock

Płock kamera online na ul. Wyszogrodzką

Kamera przedstawiająca powyższy obraz zamontowana została przy skrzyżowaniu ulicy Wyszogrodzkiej z ulicą Bliską i trasą ks. Jerzego Popiełuszki. Obiektyw skierowany został na ulicę Wyszogrodzką, w kierunku centrum Płocka. Ulica Wyszogrodzka stanowi jedną z głównych arterii miasta, bowiem przebiegają po niej dwie drogi krajowe: nr 60 oraz nr 62. Droga krajowa nr 60 o długości około 240 kilometrów łączy Łęczycę z Ostrowią Mazowiecką, natomiast droga krajowa nr 62 łączy Strzelno z Siemiatyczami.

Nie ulega wątpliwości, że Płock jest niezwykle ciekawym miastem. Fenomenalne zabytki oraz szereg możliwości spędzania wolnego czasu sprawia, że każdy turysta znajdzie tutaj zajęcie odpowiadające jego preferencjom. Choć znakomitą większość wolnego czasu turyści spędzają w Płocku, to warto zainteresować się jego najbliższymi okolicami, bowiem są równie ciekawe. Amatorzy zabytkowej architektury powinni wybrać się do Sannik, gdzie znajduje się Zespół Pałacowo-Parkowy im. Fryderyka Chopina wraz ze wspaniałym otaczającym go parkiem. Pałac wybudowany został w stylu neoklasycystycznym. To właśnie tutaj w 1828 roku młody Fryderyk Chopin spędził swoje wakacje.

Godnym polecenia miejscem, szczególnie dla turystów wielbiących kontakt z przyrodą, jest Brudzeński Park Krajobrazowy. Mimo, że jest to jeden z najmniejszych parków krajobrazowych, to jest również jednym z najpiękniejszych w Polsce. Brudzeński Park Krajobrazowy zachwyca rozmaitością form rzeźb terenu, czego na "płaskim" Mazowszu turyści raczej by się nie spodziewali.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.5 °C (72.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.62 km/h (2.25 mph)
  • wilgotność powietrza: 51 %
  • kierunek wiatru: 332 °
  • zachmurzenie: 17 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1023 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Wyszogrodzka w miejscowości Płock

Ul. Wyszogrodzka

Powiązane kategorie z kamerą nr 1011:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.