Środa, 24.07.2024 18:22

Płock - Al. Jachowicza - Podolszyce

Al. Jachowicza - Podolszyce - Płock

Płock kamera Al. Jachowicza - Podolszyce

Kamera zamontowana jest na Alei Stanisława Jachowicza, a jej obiektyw skierowany został w kierunku osiedla Podolszyce położonego po obu stronach ulicy Wyszogrodzkiej. Na zdjęciach z kamery widoczna jest końcówka Alei Stanisława Jachowicza oraz Aleja Józefa Piłsudskiego, która rozpoczyna się tuż za skrzyżowaniem. Ulica Wyszogrodzka jest kontynuacją Alei Józefa Piłsudskiego.

Podolszyce to dzielnica Płocka, która przyłączona została do miasta w 1982 roku. Położona jest po obu stronach ulicy Wyszogrodzkiej, na odcinku biegnącym po drodze krajowej nr 62. Pierwotnie Podolszyce zasiedlone zostały przez mieszkańców Radziwia, którzy utracili swoje domy w wyniku powodzi. Niegdyś Podolszyce były typową sypialnią miasta, lecz w ciągu kilkunastu ostatnich lat stały się dzielnicą handlową.

Podolszyce jako dzielnica bardzo dynamicznie rozwijają. Znajdziemy tutaj sporo sklepów wielkopowierzchniowych oraz centrów handlowych. Cała dzielnica jest doskonale skomunikowana autobusami komunikacji miejskiej, co sprawia, że z łatwością można tutaj dojechać praktycznie z każdej części Płocka.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.1 °C (68.1 °F)
  • prędkość wiatru: 3.8 km/h (2.36 mph)
  • wilgotność powietrza: 64 %
  • kierunek wiatru: 285 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Al. Jachowicza - Podolszyce w miejscowości Płock

Al. Jachowicza - Podolszyce

Powiązane kategorie z kamerą nr 1004:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.