Sobota, 15.06.2024 22:26

Płock - Al. Kilińskiego - Kolegialna

Al. Kilińskiego - Kolegialna - Płock

Płock kamera Ul. Kilińskiego - Kolegialna

Kamera została zamontowana na skrzyżowaniu al. Jana Kilińskiego i ulicy Kolegialnej, a obiektyw kamery skierowany został w stronę ulicy Kolegialnej. Kamera prezentująca powyższy obraz należy do Miejskiego Zarządu Dróg w Płocku.

Fenomenalne położenie Płocka na malowniczej skarpie nad Wisłą gwarantują nie tylko piękne krajobrazy, ale także fantastyczne warunki do rekreacji i sportu. Urokliwe Wzgórze Tumskie upodobali sobie paralotniarze z całego kraju, natomiast nadwiślański bulwar oraz naturalny akwen wodny - Zalew Sobótka oferują szereg możliwości spędzania aktywnie wolnego czasu. Bulwar jest doskonałym miejscem do uprawiania joggingu, spacerów, biegania, a także nordic walkingu, natomiast Zalew Sobótka to doskonałe miejsce do zażywania kąpieli wodnych i słonecznych.

Nie ulega wątpliwości, że Płock jest niezwykle ciekawym miastem. Warto jednak pamiętać o tym, że okolice miasta są niemniej ciekawe. W bezpośrednim sąsiedztwie Płocka usytuowany jest Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy, a także Brudzeński Park Krajobrazowy z fantastycznymi i pełnymi grzybów lasami i ponad 50 jeziorami.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.9 °C (64.3 °F)
  • prędkość wiatru: 3.83 km/h (2.38 mph)
  • wilgotność powietrza: 73 %
  • kierunek wiatru: 223 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Al. Kilińskiego - Kolegialna w miejscowości Płock

Al. Kilińskiego - Kolegialna

Powiązane kategorie z kamerą nr 1008:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.