Sobota, 22.06.2024 05:03

Płock - Al. Armii Krajowej - Żyzna

Al. Armii Krajowej - Żyzna - Płock

Płock kamera na Al. Armii Krajowej - Żyzna

Kamera przekazująca powyższy obraz na żywo zamontowana jest przy Alei Armii Krajowej w Płocku, przy skrzyżowaniu z ulicą Żyzną, na którą skierowany jest obiektyw kamery. Aleja Armii Krajowej oraz ulica Żyzna położone są w obrębie dzielnicy Podolszyce, usytuowanej we wschodniej części miasta.

Płocka dzielnica Podolszyce rozciąga się po obu stronach ulicy Wyszogrodzkiej, będącej jednocześnie jedną z głównych tras wylotowych z miasta w kierunku Warszawy (DK 62). Początkowo Podolszyce były typową sypialnią miasta, lecz w przeciągu ostatnich kilkunastu lat stały się przede wszystkim dzielnicą handlową. Pierwsze wybudowane tutaj bloki zostały zasiedlone przez mieszkańców Radziwia, którzy utracili swoje domy w wyniku powodzi.

Z turystycznego punktu widzenia, oprócz centrów handlowych, dzielnica Podolszyce nie ma nazbyt wiele do zaoferowania, bowiem nie znajdziemy tutaj wielu zabytków. Niemniej jednak turyści wielbiący spacery po centrach handlowych z pewnością trafią tutaj bez problemu, gdyż dzielnica jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.7 °C (62.1 °F)
  • prędkość wiatru: 4.99 km/h (3.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 93 %
  • kierunek wiatru: 123 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Al. Armii Krajowej - Żyzna w miejscowości Płock

Al. Armii Krajowej - Żyzna

Powiązane kategorie z kamerą nr 1013:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.