Środa, 24.07.2024 17:25

Płock - Al. Jachowicza - ZUS

Al. Jachowicza - ZUS - Płock

Płock kamera Al. Jachowicza - ZUS

Kamera przekazująca powyższe zdjęcia zamontowana jest na Alei Stanisława Jachowicza, tuż opodal budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Obiektyw skierowany jest w kierunku ulicy Bielskiej, będącej przedłużeniem Alei Stanisława Jachowicza.

Płock posiada bardzo bogatą ofertę turystyczną. Prócz wspaniałych zabytków oraz fantastycznego i malowniczego położenia na wysokiej skarpie nad Wisła, miasto ma do zaoferowania turystom o wiele więcej. Amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji nadwiślański bulwar, gdzie uprawiać można nordic walking, jogging, czy też jeździć na rolkach lub na rowerze. Latem mieszkańcy jak i turyści chętnie korzystają z możliwości jakie daje Zalew Sobótka, nad którym wytyczona została plaża. Chcąc urozmaicić sobie pobyt warto skorzystać z usług Nadwiślańskiej Przystani Żeglugi Pasażerskiej, która oferuje rejsy statkami pasażerskimi.

Jednym z wielu powodów, dla których warto odwiedzić Płock jest bogaty kalendarz letnich imprez. Do najważniejszych i najpopularniejszych należy zaliczyć Audroriver oraz festiwal muzyki korzennej - Reggaeland, niemniej jednak godnym polecenia wydarzeniem jest Letni Festiwal Muzyczny oraz Dni Historii Płocka, na które ściągają całe rodziny.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.6 °C (67.3 °F)
  • prędkość wiatru: 4.49 km/h (2.79 mph)
  • wilgotność powietrza: 66 %
  • kierunek wiatru: 299 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Al. Jachowicza - ZUS w miejscowości Płock

Al. Jachowicza - ZUS

Powiązane kategorie z kamerą nr 1005:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.