Niedziela, 07.03.2021 15:01

Płock - Ul. Sienkiewicza - Kaczmarskiego

Ul. Sienkiewicza - Kaczmarskiego - Płock

Kamera ul. Sienkiewicza - Kaczmarskiego

Kamera, przekazująca obraz na żywo, zamontowana została przy ulicy Henryka Sienkiewicza, gdzieś w okolicach skrzyżowania z ulicą Harcerza Józefa Kaczmarskiego. Ulica Henryka Sienkiewicza rozpoczyna się od skrzyżowania z aleją Jana Kilińskiego i jest przedłużeniem ulicy 4 Pułku Strzelców Konnych, natomiast swój bieg kończy przy skrzyżowaniu z ulicą Ostatnią.

Ulica Henryka Sienkiewicza na całej długości jest ulicą jednokierunkową i niezbyt reprezentacyjną. Położone wzdłuż ulicy budynki w dużej mierze są stare, lecz niezabytkowe i zazwyczaj mocno zaniedbane, głównie są to bloki i kamienice mieszkalne. Z turystycznego punktu widzenia, nie jest to nazbyt ciekawe miejsce, lecz turyści zwiedzający miasto prawdopodobnie zajrzą w te okolice, bowiem ulicę Henryka Sienkiewicza przecina ulica Tumska.

Ulica Tumska rozpoczyna się przy ulicy Królewieckiej i biegnie aż do płockiej Katedry, gdzie kończy swój bieg. W dużej swojej części jest wyłączona z ruchu samochodowego i jest swoistym deptakiem. W położonych przy ulicy kamieniczkach i budynkach usytuowane są liczne bary i restauracje, w których mieszkańcy i turyści chętnie spędzają czas.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4 °C (39.2 °F)
  • prędkość wiatru: 17.38 km/h (10.8 mph)
  • wilgotność powietrza: 65 %
  • kierunek wiatru: 240 °
  • zachmurzenie: 90 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Sienkiewicza - Kaczmarskiego w miejscowości Płock

Ul. Sienkiewicza - Kaczmarskiego

Powiązane kategorie z kamerą nr 996:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.