Wtorek, 26.10.2021 01:45

Płock - Ul. Mickiewicza - Dworzec PKP

Ul. Mickiewicza - Dworzec PKP - Płock

Płock kamera ul. Mickiewicza - PKP

Płock jest miastem położonym na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych - dróg krajowych nr 60 i nr 62, w województwie mazowieckim. W latach 1079-1138 Płock pełnił rolę stolicy państwa polskiego, natomiast współcześnie uznawany jest za bardzo ważny ośrodek przemysłu stoczniowego, specjalizującego się głównie w budowie statków rzecznych.

Płock jest jednym z niewielu miast, które udostępniają do internetu widoki z tak wielu kamer monitoringu Miejskiego Zarządu Dróg. Kamery, choć nie ukazują niczego nazbyt atrakcyjnego turystycznie, to z pewnością przydają się kierowcom, bowiem pozwalają na bieżącą kontrolę zatłoczenia dróg. Kamery Miejskiego Zarządu Dróg w Płocku zostały zamontowane przy najbardziej obleganych skrzyżowaniach i ulicach. Jedną z nich jest ulica Adama Mickiewicza, która swój bieg rozpoczyna od skrzyżowania z ulicą Bielską, a kończy przy ulicy Fryderyka Chopina, nieopodal Dworca PKP i PKS.

Kamera przekazująca powyższy obraz została zamontowana na wysokości ronda, które łączy ulicę: A. Mickiewicza, 11 Listopada i Północną, a jej obiektyw skierowany został na odcinek ulicy Mickiewicza pomiędzy rondem, a Dworcem PKP i PKS.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4 °C (39.1 °F)
  • prędkość wiatru: 6.32 km/h (3.93 mph)
  • wilgotność powietrza: 56 %
  • kierunek wiatru: 212 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Mickiewicza - Dworzec PKP w miejscowości Płock

Ul. Mickiewicza - Dworzec PKP

Powiązane kategorie z kamerą nr 997:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.