Sobota, 22.06.2024 05:47

Płock - Ul. Łukasiewicza - Tysiąclecia

Ul. Łukasiewicza - Tysiąclecia - Płock

Płock kamera Łukasiewicza -Tysiąclecia

Kamera została zamontowana na skrzyżowaniu ulic: Miodowej, Tysiąclecia oraz Ignacego Łukasiewicza, a jej obiektyw skierowany został w stronę ulicy Tysiąclecia. Ulica Tysiąclecia rozpoczyna się przy skrzyżowaniu z ulicą Bielską i Adama Mickiewicza, natomiast swój bieg kończy przy wspomnianym wcześniej skrzyżowaniu.

Przez ulicę Tysiąclecia przebiega Aleja Spacerowa, która swój początek ma tuż przy kościele Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jana Chrzciciela położonym przy ulicy Ostatniej w Płocku. Aleja Spacerowa przecina Aleję Floriana Kobylińskiego i biegnie dalej na północ przecinając ulicę Tysiąclecia, natomiast kontynuacją Alei Spacerowej po przecięciu ul. Tysiąclecia jest aleja Antoniego Roguckiego. Aleja Spacerowa usytuowana jest na zachód od centrum miasta.

Niestety aleja Spacerowa nie wyróżnia się niczym specjalnym. Biegnie przez blokowiska, nie zawsze wśród zadbanej zieleni. Składa się z dwóch ścieżek - pieszej i rowerowej. Choć Aleja Spacerowa nie należy do najpopularniejszych miejsc spacerowych w Płocku, to umożliwia sprawne przemieszczanie się pomiędzy wcześniej wspomnianymi ulicami.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.7 °C (63.8 °F)
  • prędkość wiatru: 0.61 km/h (0.38 mph)
  • wilgotność powietrza: 92 %
  • kierunek wiatru: 133 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Łukasiewicza - Tysiąclecia w miejscowości Płock

Ul. Łukasiewicza - Tysiąclecia

Powiązane kategorie z kamerą nr 990:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.