Sobota, 18.05.2024 15:47

Płock - Ul. Bielska - przejazd kolejowy

Ul. Bielska - przejazd kolejowy - Płock

Płock kamera ul. Bielska przejazd kolejowy

Na zdjęciach z kamery widoczna jest ulica Bielska, a dokładniej odcinek pomiędzy skrzyżowaniem ulic: Bielskiej, Gwardii Ludowej i Fryderyka Chopina, a przejazdem kolejowym. W oddali, w pogodne dni, dostrzec można szlabany przejazdu kolejowego. Ulica Bielska jest jedną z głównych arterii Płocka. Rozpoczyna się tuż przy Starym Rynku i biegnie do północno-wschodniej granicy miasta. Jest częścią drogi krajowej nr 60.

Turyści podróżujący do Płocka samochodem drogą krajową nr 60 od strony Ciechanowa i Drobina nie będą mieli większych trudności z dojazdem do Starego Rynku, bowiem droga wiedzie bezpośrednio do niego. Przy ulicy Bielskiej nie znajdziemy nazbyt wielu atrakcji turystycznych chyba, że zaliczymy do nich Aeroklub Ziemi Mazowieckiej, płocką giełdę samochodową czy też Centrum Handlowe Artrium Mosty.

Kamery Miejskiego Urzędu Dróg w Płocku niestety nie ukazują najciekawszych zakątków miasta, lecz prawda jest taka, że temu po prostu nie służą. W naszym serwisie udostępniliśmy około 30 kamer należących do Miejskiego Urzędu Dróg w Płocku. Zostały one zamontowane przy najważniejszych i najbardziej uczęszczanych drogach w mieście. Podróżując do Płocka samochodem, zachęcamy do ich podglądania, dzięki nim macie szansę uniknąć korków.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19 °C (66.1 °F)
  • prędkość wiatru: 5.76 km/h (3.58 mph)
  • wilgotność powietrza: 60 %
  • kierunek wiatru: 140 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Bielska - przejazd kolejowy w miejscowości Płock

Ul. Bielska - przejazd kolejowy

Powiązane kategorie z kamerą nr 1000:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.