Sobota, 25.05.2024 16:57

Płock - Al. Kilińskiego - Norbertańska

Al. Kilińskiego - Norbertańska - Płock

Płock kamera Al. Kilińskiego - Norbertańska

Prezentująca powyższy obraz kamera została zamontowana w okolicach skrzyżowania przy al. Kilińskiego z ulicą Norbertańską i Mostową. Skrzyżowanie usytuowane jest w południowej części miasta, tuż opodal Ogrodu Zoologicznego.

Płocki Ogród Zoologiczny mieści się przy ulicy Norbertańskiej i jest jednym z 23 polskich ZOO. Zajmuje ponad 10 hektarów, a w jego granicach zobaczyć możemy ponad 3 tysiące zwierząt reprezentujących ponad 300 gatunków. O jego wyjątkowej atrakcyjności decyduje przede wszystkim położenie na malowniczej wiślanej skarpie, skąd roztacza się piękny widok na Dolinę Wisły. Tutejszy ogród zoologiczny pochwalić się może, jedną z największych w Polsce, kolekcją gadów oraz akwariów morskich i słodkowodnych. Nietuzinkową atrakcją, przyciągającą ogromne rzesze turystów, jest okno widokowe umożliwiające obserwację nurkujących pingwinów.

Płocki Ogród Zoologiczny otwarty jest codziennie od godziny 9:00 i w zależności od miesiąca do godziny: listopada-luty - 16:00, marzec i październik - 17:00, kwiecień i wrzesień - 18:00, natomiast od maja do sierpnia do godziny 19:00.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.9 °C (66 °F)
  • prędkość wiatru: 7.05 km/h (4.38 mph)
  • wilgotność powietrza: 80 %
  • kierunek wiatru: 214 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Al. Kilińskiego - Norbertańska w miejscowości Płock

Al. Kilińskiego - Norbertańska

Powiązane kategorie z kamerą nr 1009:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.