Poniedziałek, 06.12.2021 18:11

Kudowa-Zdrój - Park Zdrojowy

Park Zdrojowy - Kudowa-Zdrój
Link źródłowy

Kudowa-Zdrój kamera na Park Zdrojowy

Kudowa-Zdrój to miasto uzdrowiskowo-turystyczne położone u podnóża Gór Stołowych (masyw górski w Sudetach Środkowych) w południowo-zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim. Od Wrocławia i Pragi dzieli ją dystans zaledwie 120 kilometrów, dlatego też rejon ten stanowi nie lada gratkę dla osób spragnionych spokoju, malowniczych, naturalnych krajobrazów jak i zasmakowania nocnego w życia w wielkich turystycznych miastach.

Osoby troszczące się o zdrowie przyciąga tutaj nie tylko łagodny klimat miejscowości i liczne źródła znakomitej jakości wód mineralnych, ale też bogata oferta noclegowa, w której skład wchodzą sanatoria i obiekty uzdrowiskowe oferujące leczenie chorób układu krążenia, oddechowego, trawiennego a także rehabilitację pooperacyjną i pourazową.

Główną atrakcja miejscowości, jak nie trudno się domyślić, jest Park Zdrojowy oraz znajdująca się w nim pijalnia wód mineralnych, kąpielisko oraz park bogaty w zróżnicowaną roślinność, począwszy od agaw, kaktusów, opuncji, dracen, a kończąc na saganowcach i rododendronach. Znajduje się tu również otwarta hala spacerowa, która jest miejscem wydarzeń kulturalnych i koncertów.

Kamery w pobliżu

Przykładowy obraz z kamery: Park Zdrojowy w miejscowości Kudowa-Zdrój

Park Zdrojowy

Powiązane kategorie z kamerą nr 1193:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.