Piątek, 19.07.2024 10:22

Jastarnia - Dzielnica portowa

Dzielnica portowa - Jastarnia

Jastarnia kamera na dzielnicę portową

Jastarnia jest jednym z najpopularniejszych kurortów nad polskim morzem. Z dwóch stron otoczona wodą, z jednej otwartym Morzem Bałtyckim, zaś z drugiej płytką Zatoką Pucką, która stwarza idealne warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu.

Błogie lenistwo na piaszczystych plażach oraz szereg możliwości spędzania wolnego czasu w wodzie, to nie jedyne atrakcje czekające na turystów w Jastarni. Warto poświęcić nieco czasu na spacery oraz zwiedzanie miasta i okolicy. Jedną z największych atrakcji Jastarni jest port. Obecnie obsługuje on głównie kutry rybackie, a także statki służące turystyce. Osoby, które mają nieco większy zasób pieniędzy za odpowiednią opłatą mogą swój wolny czas urozmaicić sobie przejażdżką motorówką. Niemniej jednak obserwowanie sunących po wodzie statków należy do bardzo przyjemnych i kojących widoków.

Port w Jastarni położony jest od strony Zatoki Puckiej. Dzięki kamerze przekazującej obraz na żywo będziecie w stanie bez wychodzenia z domu zobaczyć dzielnicę portową oraz wpływające i wypływające jednostki z portu, a także sprawdzić aktualnie panującą tutaj pogodę.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.5 °C (69 °F)
  • prędkość wiatru: 9.9 km/h (6.15 mph)
  • wilgotność powietrza: 75 %
  • kierunek wiatru: 301 °
  • zachmurzenie: 70 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dzielnica portowa w miejscowości Jastarnia

Dzielnica portowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 507:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.