Sobota, 22.06.2024 05:17

Kamery nad morzem (107)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Nad morzem - opis

Morze Bałtyckie jest atrakcyjnym miejscem turystycznym, odwiedzanym przez turystów przez cały rok, najintensywniej jednak w okresie wakacji. Nad Bałtykiem, znajduje się kilka głównych ośrodków turystycznych, między innymi: Łeba, Władysławowo, Mielno, Międzyzdroje, Krynica Morska, Trójmiasto, Świnoujście, Kołobrzeg.

Nie tylko w górach, również nad morzem, znajdują się szlaki turystyczne, rowerowe, które prowadzą w ciekawe miejsca. Amatorzy sportów wodnych nie zawiodą się, ośrodki nadmorskie oferują szereg usług z zakresu nurkowania, windsurfingu oraz żeglarstwa. Niezapomnianym przeżyciem, zapewniającym skok adrenaliny, jest na pewno dość popularna "jazda na bananie" – żółtym, dmuchanym materacu, w kształcie banana, holowanym przez motorówkę. Wszystko oczywiście pod okiem ratowników i wyszkolonej ekipy. Szukając cichego i spokojnego miejsca wypoczynku, z dala od tłumów turystów, powinniśmy wybrać mniejsze ośrodki turystyczne.

Największą zmorą plaż nad Bałtykiem są śmieci - turyści często po plażowaniu zostawiają tony śmieci. Ekipy sprzątające nie wyrabiają się, a przecież sprzątnięcie po sobie śmieci nie kosztuje wiele wysiłku, na pewno mniej niż przyniesienie opakowań z zawartością na plażę.

Dodaliśmy kamery z widokiem na piaszczyste plaże i morze - zapraszamy do oglądania widoków z kamer, zamieszczonych w naszym serwisie.

Przypominamy o możliwości rejestracji, po której uzyskacie możliwość dodawania komentarzy oraz swoich kamer.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.