Sobota, 13.04.2024 18:44

Jastarnia - Port

Port - Jastarnia
Link źródłowy

Jastarnia kamera na port

Kamera została zamontowana na budynku przy ulicy Portowej. Jest ona kontynuacją ulicy Księdza Stefańskiego, a rozpoczyna się przy skrzyżowaniu z ulicą Sychty. Zgodnie z nazwą ulicy, jest ona położona przy Porcie Jastarnia.

Port rybacki obsługuje głównie kutry floty rybackiej oraz dynamicznie rozwijającej się żeglugi turystycznej - usytuowany jest od strony Zatoki Puckiej. Do portu mogą wchodzić statki o długości nieprzekraczającej 60 metrów i zanurzeniu do 3.8 metra. Portowy basen otoczony jest przez dwa falochrony. Zachodni o długości 200 metrów oraz wschodni o długości 80 metrów, a opodal mieści się ośrodek żeglarstwa sportowego i baza płetwonurków. Port jest jedną z największych atrakcji turystycznych Jastarni i niewątpliwie jest to miejsce, w które warto się wybrać na spacer.

Jastarnia jest wspaniałą propozycją dla osób szukających pomysłu do spędzenia letniego wypoczynku. Przypadnie ona do gustu wszystkim miłośnikom słodkiego lenistwa na plaży oraz amatorom sportów wodnych. Niemniej jednak nie jest to miejsce, w którym zaznamy ciszy i spokoju, gdyż Jastarnia jest niezwykle popularnym kurortem nadmorski, a przy tym stosunkowo małym.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.7 °C (62.1 °F)
  • prędkość wiatru: 9.24 km/h (5.74 mph)
  • wilgotność powietrza: 87 %
  • kierunek wiatru: 275 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Port w miejscowości Jastarnia

Port

Powiązane kategorie z kamerą nr 506:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.