Sobota, 22.06.2024 04:46

Jastarnia - Kuźnica

Kuźnica - Jastarnia
Link źródłowy

Jastarnia Kuźnica kamera na Zatokę Gdańską

Bez dwóch zdań widok z tej kamery należy do jednych z najprzyjemniejszych w naszym serwisie. Ukazuje sporą część Zatoki Gdańskiej, i daje możliwość podglądania początkujących jak i doświadczonych miłośników sportów wodnych zmagających się z falami.

Niestety kamera przekazuje obraz na żywo jedynie w trakcie sezonu windsurfingowego, choć mogła by funkcjonować cały czas. Szkoła ABCSurf zlokalizowana jest przy ulicy Generała Józefa Hallera w Kuźnicy, części miasta Jastarnia. Szkółka posiada niewielką lecz własną plażę, jest to idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych. Na terenie szkółki funkcjonuje wypożyczalnia oraz przechowalnia sprzętu wodnego.

Kuźnica niewątpliwie jest bardzo popularnym kurortem nadmorskim, nie jest to jednak odpowiednie miejsce dla osób, które szukają ciszy i spokoju. Wszystkie kurorty na Półwyspie Helskim są oblegane licznie przez turystów, a znikoma ilość atrakcji może spowodować trudności w zorganizowaniu sobie wolnego czasu podczas dłuższego pobytu. Chyba, że jedynym celem naszej wyprawy wakacyjnej jest leniuchowanie na plaży.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.8 °C (64 °F)
  • prędkość wiatru: 9.96 km/h (6.19 mph)
  • wilgotność powietrza: 82 %
  • kierunek wiatru: 117 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kuźnica w miejscowości Jastarnia

Kuźnica

Powiązane kategorie z kamerą nr 500:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.