Poniedziałek, 02.08.2021 16:46

Jastarnia - Jurata

Jurata - Jastarnia
Link źródłowy

Jastarnia Jurata kamera z widokiem na molo

Szczególne walory klimatyczne i krajobrazowe Juraty już od kilkudziesięciu lat przyciągają licznych turystów. Dzielnica Jastarni położona jest wśród lasów i wydm na Półwyspie Helskim. Nie tak dawno temu była to zwykła wioska rybacka, zaś dziś uważana jest za jeden z najbardziej prestiżowych kurortów nad polskim morzem.

W obrębie Juraty znajdują się dwie piaszczyste i bardzo zadbane plaże. Od strony Bałtyku plaża jest najszersza, zaś od strony Zatoki Puckiej nieco mniej. Zatoka Pucka to wspaniałe miejsce dla pasjonatów sportów wodnych, płytka woda, a także często wiejące wiatry stwarzają wspaniałe warunki do ich uprawiania.

Na obrazie z kamery widoczne jest molo położone w Juracie, wchodzące wgłąb Zatoki Puckiej. Drewniane molo wybudowane zostało w latach siedemdziesiątych i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród urlopowiczów. Bez wątpienia jest to wspaniałe miejsce spacerowe. Im dalej w morze, tym większe stężenie jodu. Dodatkowym atutem, a zarazem powodem, dla którego warto poświęcić swój czas i wybrać się na molo są wspaniałe widoki roztaczające się z jego głowicy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.9 °C (66.1 °F)
  • prędkość wiatru: 16.9 km/h (10.5 mph)
  • wilgotność powietrza: 60 %
  • kierunek wiatru: 273 °
  • zachmurzenie: 29 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1006 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Jurata w miejscowości Jastarnia

Jurata

Powiązane kategorie z kamerą nr 501:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.