Sobota, 13.04.2024 18:31

Jastarnia - Zatoka

Zatoka - Jastarnia
Link źródłowy

Jurata-Jastarnia kamera na Zatokę Pucką

Nie jesteśmy w stanie określić, czy obiektyw kamery jest ustawiony tak, jak by tego życzył sobie właściciel kamery. Mamy jednak nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zostanie ona skierowana w inną stronę niż na kryty papą dach jednego z budynków w Juracie, dzielnicy Jastarni.

Jastarnia położona jest w połowie Mierzei Helskiej. Od Władysławowa dzieli ją 20 km, od Helu 14 km. Miejscowość połączona jest z Gdynią tramwajem morskim kursującym w sezonie letnim z okolic Skweru Kościuszki w Gdyni, do Portu w Jastarni. Port Jastarnia zlokalizowany jest między ulicami Portową, Mickiewicza i Rybacką. W sąsiedztwie znajduje się Szkoła Windsurfingu, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Urzędu Morskiego w Gdyni oraz Ośrodek Wczasowy Augustyna i Baza Nurkowa "Hel".

Zatoka Pucka, której podgląd prawdopodobnie powinien być zapewniony dzięki kamerze, jest prawdziwym rajem dla windsurferów, kitesurferów, użytkowników żaglówek i katamaranów. Spokojne wody zatoki zapewnia Mierzeja Helska, działająca jak naturalny falochron. W sezonie letnim wielu entuzjastów sportów wodnych, a także osoby, które zaczynają swoją przygodę z tego typu rozrywką, przyjeżdżają do Jastarni aby ćwiczyć swoje surferskie i żeglarskie umiejętności.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.8 °C (62.1 °F)
  • prędkość wiatru: 9.06 km/h (5.63 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 276 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Zatoka w miejscowości Jastarnia

Zatoka

Powiązane kategorie z kamerą nr 508:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.