Piątek, 18.06.2021 05:17

Jastarnia - Zatoka Pucka

Zatoka Pucka - Jastarnia
Link źródłowy

Jastarnia kamera na Zatokę Pucką

Kamera, z której mamy przyjemność oglądać powyższy obraz została zamontowana na budynku Ośrodka Wczasowego Augustyna w Jastarni. Obiekt dysponuje kilkoma pokojami, dwu-, trzy- i czteroosobowymi.

Niewątpliwym atutem Ośrodka Wczasowego Augustyna jest jego położenie nad Zatoką Pucką. Wody akwenu są dość płytkie, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo, szczególnie w przypadku rodzin z mniejszymi dziećmi. Głębokość wody w odległości aż 1000 metrów od plaży sięgają zaledwie do 1,8 metra. Kolejnym atutem jest to, że woda w Zatoce Puckiej jest o wiele cieplejsza niż na pełnym morzu. Ponadto jest to wręcz idealne miejsca dla osób, które uprawiają windsurfing lub kitesurfing oraz dla osób, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z deską.

Jastarnia pochwalić się może różnorodną bazą noclegową. Turyści o mniejszych zasobach finansowych mogą znaleźć tańsze noclegi w jednym z wielu ośrodków wczasowych, domkach letniskowych lub na polach biwakowych i kempingowych. Urlopowicze, którzy dysponują większą gotówką bez problemu znajdą zakwaterowanie w willach, apartamentach lub hotelach, które oferują wyższy standard.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16 °C (60.7 °F)
  • prędkość wiatru: 9.77 km/h (6.07 mph)
  • wilgotność powietrza: 82 %
  • kierunek wiatru: 167 °
  • zachmurzenie: 1 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Zatoka Pucka w miejscowości Jastarnia

Zatoka Pucka

Powiązane kategorie z kamerą nr 499:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.