Poniedziałek, 25.09.2023 12:23

Jastarnia - Molo

Molo - Jastarnia
Link źródłowy

Jastarnia kamera IP na żywo na molo

Kamera została zamontowana przy ulic Stelmaszczyka w Jastarni, a jej obiektyw skierowany został na jedną z największych atrakcji tego urokliwego miasteczka - molo. Widoczne na zdjęciach z kamery molo odbudowane zostało w 2005 roku i jest doskonałym miejscem na romantyczny, spokojny spacer oraz stanowi kapitalny punkt widokowy, z którego roztacza się fantastyczna panorama na Zatokę Pucką. Molo w Jastarni ma 120 metrów długości i jest przedłużeniem ulicy Stelmaszczyka, bardzo chętnie uczęszczanej przez turystów.

Piękne złociste plaże, molo, a także czyste i bogate w jod powietrze, to nie jedyne atrakcje Jastarni. Turyści odwiedzający Jastarnię z pewnością zachwycą się niezwykle malowniczymi krajobrazami, a także interesującymi szlakami turystycznymi oraz bogatą kulturą rdzennych Kaszubów, którzy słynną ze swojej gościnności.

Spacerując po Jastarni warto zwrócić szczególną uwagę na latarnie morską. Stalowa budowla wnosi się na wysokość ponad 13 metrów i pomalowana jest w biało-czerwone pasy. Niestety nie została ona udostępniona do zwiedzania.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.1 °C (68.2 °F)
  • prędkość wiatru: 8.95 km/h (5.56 mph)
  • wilgotność powietrza: 69 %
  • kierunek wiatru: 155 °
  • zachmurzenie: 2 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1030 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Molo w miejscowości Jastarnia

Molo

Powiązane kategorie z kamerą nr 1208:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.