Środa, 06.12.2023 12:27

Gdańsk - Plaża Stogi

Plaża Stogi - Gdańsk
Link źródłowy

Gdańsk Stogi kamera na Morze Bałtyckie

Niestety nie jesteśmy w stanie określić, w którym miejscu dokładnie, została zamontowana kamera udostępniająca powyższy obraz. Prawdopodobnie są to okolice promenady spacerowej położonej pomiędzy ulicą Wydmy, a ulicą Stogi.

W obrębie i najbliższych okolicach Gdańska znajduje się kilka oficjalnych i strzeżonych kąpielisk. Jednym z nich jest kąpielisko na Stogach w pobliżu, którego prawdopodobnie zamontowana jest kamera. Jest to jedna z najbardziej obleganych plaż w sezonie letnim w Gdańsku. Na terenie kąpieliska funkcjonuje wypożyczalnia rowerów, kładów, skuterów, leżaków i parawanów, a także szkółka windsurfingowa oraz firma organizująca przejażdżki motorówką. Jedną z większych atrakcji kąpieliska na Stogach, oprócz plaży i Morza Bałtyckiego, jest letni stadion z trybunami, które pomieścić mogą około 1500 widzów.

W pobliżu kąpieliska usytuowane są liczne punkty gastronomiczne. W sezonie letnim organizowane są tutaj codziennie dyskoteki i imprezy, a także karaoke i koncerty oraz zabawy dla dzieci i dorosłych. Dla odważnych i wygodnych, została wyznaczona plaża naturystów, jedyna w Trójmieście.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -2.1 °C (28.2 °F)
  • prędkość wiatru: 9.11 km/h (5.66 mph)
  • wilgotność powietrza: 85 %
  • kierunek wiatru: 130 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża Stogi w miejscowości Gdańsk

Plaża Stogi

Powiązane kategorie z kamerą nr 634:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.