Poniedziałek, 20.05.2024 10:37

Gdańsk - Lotnisko

Lotnisko - Gdańsk
Link źródłowy

Gdańsk kamera na lotnisko

Kamera usytuowana jest na placu budowy terminala na lotnisku w Gdańsku. Nieopodal znajdować się będzie przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej - Gdańsk Port Lotniczy. Linia ma zostać oddana do użytku z końcem września 2015.

Budowany obiekt to nowy terminal pasażerski T2, którego zadaniem będzie zwiększenie przepustowości pasażerskiej Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Projekt terminalu przewiduje możliwość jego modułowej rozbudowy, dlatego systematyczne zwiększanie się liczby pasażerów i poszerzanie oferty lotów nie powinno stanowić problemu dla jakości i szybkości obsługi klientów.

Aktualnie port oferuje usługi ponad 20 linii lotniczych, w tym popularnych tanich linii jak Wizz Air czy Ryanair. Państwa, do których można się dostać z gdańskiego portu to między innymi Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja, Niemcy, Holandia, Szwecja, Norwegia, Finlandia. Dostępne są także loty krajowe. Mieszkańcy Trójmiasta i okolic mogą błyskawicznie dostać się samolotem do Poznania, Wrocławia, Krakowa i Warszawy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.9 °C (65.9 °F)
  • prędkość wiatru: 4.97 km/h (3.09 mph)
  • wilgotność powietrza: 63 %
  • kierunek wiatru: 40 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Lotnisko w miejscowości Gdańsk

Lotnisko

Powiązane kategorie z kamerą nr 464:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.