Piątek, 19.04.2024 19:59

Ustka - Promenada

Promenada - Ustka
Link źródłowy

Ustka kamera na promenadę nadmorską

Wyjątkowo przyjemny widok na nadmorską promenadę w Ustce. Morze przyciąga turystów głównie latem, lecz o innych porach roku jest tu niemniej atrakcyjne, może i nie ma odpowiednich warunków do kąpieli, lecz spacer przy linii brzegowej z pewnością zrelaksuje każdego.

Ustka jest niezwykle popularną miejscowością nadmorską i w sumie nic w tym dziwnego. Wspaniale usytuowane miasto, wśród sosnowych lasów, pokłady borowiny, a także źródła leczniczych wód mineralny sprawiają, że każdy może tu się zrelaksować, odprężyć, a przede wszystkim zadbać o zdrowie. W oddali widoczne jest molo, które przyciąga licznych turystów, a także mieszkańców. Jest to chyba najprzyjemniejsze miejsce, w którym możemy oddać się podziwianiu wschodów i zachodów słońca. W Ustce znajduje się molo, falochron, który niegdyś był częścią niezrealizowanej niemieckiej inwestycji rozpoczętej w 1938 roku. Miał tu powstać port, który usprawniłby komunikację z Prusami Wschodnimi. Przez wybuch II wojny światowej nie został on ukończony. Falochron widoczny jest dość dobrze za molo.

Falochron istnieje do tej pory i mimo, że jest nieco zniszczony, to po ponad 70 latach dalej dość dobrze się trzyma, i dziś służy turystom, a także wędkarzom.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 5.3 °C (41.6 °F)
  • prędkość wiatru: 11.65 km/h (7.24 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 75 °
  • zachmurzenie: 98 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1002 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Promenada w miejscowości Ustka

Promenada

Powiązane kategorie z kamerą nr 46:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.