Sobota, 25.05.2024 16:32

Jarosławiec ↓

  • Aquapark Panorama Morska

Jarosławiec - Aquapark Panorama Morska

Link źródłowy

Jarosławiec kamera na aquapark Panorama Morska

Kamera umożliwia podgląd aquaparku na terenie Health Resort & Medical SPA "Panorama Morska" mieszczącego się w miejscowości Jarosławiec, leżącej na północno zachodnim krańcu województwa zachodniopomorskiego. Sanatorium położone jest 350 metrów od plaży, oferuje miejsca noclegowe w ponad 400 pokojach, trzy restauracje, centrum SPA, aquapark i gabinety odnowy biologicznej oraz pakiety rehabilitacyjne.

Dostępne formy rehabilitacji, to między innymi zabiegi z wykorzystaniem surowców leczniczych jak borowina i solanka. Oferowana jest fizykoterapia polem magnetycznym, jonami, elektrodami oraz światłolecznictwo, krioterapia, inhalacje oraz wiele innych zabiegów o wysokiej skuteczności i działaniu zdrowotnym. Ośrodek w swojej ofercie posiada także masaże lecznicze.

Na miejscu organizowane są, oprócz zabiegów relaksacyjnych i rehabilitacyjnych dla dzieci i dorosłych, także konferencje, wesela, bankiety. Nie należy się tu także martwić o dostępność atrakcji dla dzieci oraz organizację ich czasu wolnego, specjalnie dla nich na terenie sanatorium ulokowane są plac zabaw, przedszkole, pracownia plastyczna oraz punkt przejażdżek konnych.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.4 °C (63.3 °F)
  • prędkość wiatru: 5.83 km/h (3.62 mph)
  • wilgotność powietrza: 81 %
  • kierunek wiatru: 16 °
  • zachmurzenie: 94 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Aquapark Panorama Morska w miejscowości Jarosławiec

Aquapark Panorama Morska

Powiązane kategorie z kamerą nr 473:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.