Środa, 29.01.2020 09:24

Darłowo - Widok z Hotelu Apollo

Widok z Hotelu Apollo - Darłowo
Link źródłowy

Darłowo Hotel Apollo kamera online na plażę

Powyższe zdjęcia na żywo pochodzą z kamery zamontowanej na terenie Hotelu Apollo, który usytuowany jest przy ulicy Kąpielowej 11 w Darłowie. Obiektyw kamery skierowany został na plażę oraz Morze Bałtyckie. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Hotel Apollo mieści się w historycznym budynku, który wybudowany został w XIX wieku.

Darłowo niewątpliwie stanowi doskonałą propozycję dla turystów, którzy podczas wypoczynku oczekują czegoś więcej, aniżeli całodziennego wylegiwania się na plaży i zażywania kąpieli morskich (choć nie ma w tym nic złego). Darłowo to miasteczko mogące pochwalić się niesamowicie bogatą i długą historią, bowiem pierwsza osada w miejscu dzisiejszego miasta istniała już we wczesnym średniowieczu. I co ciekawe, Darłowo prawa miejskie otrzymało już w 1312 roku.

Hotel Apollo położony jest w nadmorskiej dzielnicy Darłówko, tuż przy pięknej, piaszczystej plaży, a dokładniej przy jej wschodniej części. Darłowo zasadniczo posiada dwie plaże, które przedzielone są przez rzekę Wieprz, która uchodząc do Bałtyku przecina prawie 20-kilometrowy pas plaży.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 3.9 °C (39 °F)
  • prędkość wiatru: 16.8 km/h (10.44 mph)
  • wilgotność powietrza: 85 %
  • kierunek wiatru: 277 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 995 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Widok z Hotelu Apollo w miejscowości Darłowo

Widok z Hotelu Apollo

Powiązane kategorie z kamerą nr 1165:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.