Piątek, 19.07.2024 10:49

Darłowo - Rynek Miejski

Link źródłowy

Darłowo kamera na Rynek Miejski

Kamera została zamontowana na jednej z kamienic na Rynku Miejskim w Darłowie. Na zdjęciach widoczny jest praktycznie cały Rynek oraz ulica Powstańców Warszawskich, będąca deptakiem, a także plac przed pomnikiem Rybaka.

Sercem Darłowa jest rynek, nazywany również Placem Kościuszki. Tutaj też znajdują się najważniejsze zabytki miasta m.in. Ratusz Miejski, kościół Mariacki, a także pomnik Rybaka stojący przed budynkiem ratusza, który zarazem jest fontanną. Został on ufundowany przez rodzinę Heptenmachrów. Powstał w 1919 roku ku czci ludzi morza. Niestety budynek Ratusza Miejskiego widoczny jest przez chwilę, z tego względu trzeba poświęcić trochę czasu, aby mu się przyjrzeć, zanim widoczna jest wcześniej wspomniana świątynia.

Kamera jest częścią monitoringu miasta i obsługiwana jest przez policjantów z darłowskiego komisariatu. Miejmy nadzieję, że w przyszłości zostanie udostępnionych jeszcze więcej kamer z Darłowa, gdyż miasto jest bardzo ważnym punktem turystycznym na mapie województwa zachodniopomorskiego. Tym bardziej, że każdy widok z kamery służy promocji miasta i działa prawdopodobnie lepiej niż reklamy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.8 °C (65.8 °F)
  • prędkość wiatru: 5.73 km/h (3.56 mph)
  • wilgotność powietrza: 73 %
  • kierunek wiatru: 286 °
  • zachmurzenie: 66 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1023 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Rynek Miejski w miejscowości Darłowo

Rynek Miejski

Powiązane kategorie z kamerą nr 445:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.