Sobota, 18.05.2024 16:18

Darłowo - Darłówko

Link źródłowy

Darłowo kamera w Darłówko

Obraz z tej kamery jest najlepszym dowodem na to, że monitoring miejski nie musi mieć jednego zastosowania, jakim jest zwiększenie bezpieczeństwa na ulicach, ale także może służyć do promocji miasta. Kamera obsługiwana jest przez policjantów z Komisariatu Policji w Darłowie.

Kamera została zamontowana na słupie przy skrzyżowaniu ul. Kąpielowej i ul. Zawiszy Czarnego w Darłowie, we wschodniej części dzielnicy Darłówka. Na obrazie z kamery widoczny jest most nad Wieprzą, wcześniej wspomniana ulica Kąpielowa oraz ul. Józefa Konrada, a także park przed hotelem Apollo. Od skrzyżowania, przy którym znajduje się kamera dzieli nas zaledwie 150 metrów do plaży, tutaj też znajdują się najczęściej odwiedzane punkty gastronomiczne przez wygłodniałych plażowiczów.

Miejmy nadzieję, że w ślad za Darłowem pójdą również inne miasta i w niedalekiej przyszłości będziemy mogli udostępnić więcej kamer z przeróżnymi widokami.Tym bardziej, że w dobie internetu, coraz mniej liczą się pocztówki, a bardziej widoki z kamer, które znajdują szersze zastosowanie w turystyce.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.7 °C (63.8 °F)
  • prędkość wiatru: 4.84 km/h (3.01 mph)
  • wilgotność powietrza: 60 %
  • kierunek wiatru: 106 °
  • zachmurzenie: 54 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Darłówko w miejscowości Darłowo

Darłówko

Powiązane kategorie z kamerą nr 444:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.