Środa, 18.05.2022 22:44

Darłowo - Okolice

Okolice - Darłowo
Link źródłowy

Darłowo kamera na okolicę z Cisowa

Kamera została zamontowana na dachu kościoła w miejscowości Cisowo, oddalonej o 4 kilometry na północny-wschód od Darłowa. Szklane oko kamery zatrzymuje się na 30 sekund, w wybranym punkcie wcześniej ustalonej trasy.

W zależności, w którym momencie rozpoczniecie oglądanie zdjęć z kamery, będziecie mieli szansę zobaczyć panoramę Darłówka, dzielnicy miasta Darłowo. Następnie kamera zmieni nieco ustawienie i ukaże waszym oczom morze oraz elektrownie wiatrowe. Kolejnym punktem, w którym kamera zatrzyma się na chwilę jest Jezioro Kopań, położone zaledwie kilka kilometrów od Darłowa. Dalej widoczna będzie droga prowadząca z Cisowa do Kopań oraz zbliżenie na samą miejscowość. Kolejną wsią, którą ujrzycie to Barzowice położone w odległości około 9 kilometrów od Cisowa. Na samym końcu widoczny będzie dach kościoła, na którym zamontowana jest kamera i plac przed nim, a następnie zbliżenie na pomnik.

Obraz z kamery odświeżany jest co 30 sekund, przy dobrej pogodzie widoki są niezwykle przyjemne, a także ciekawe. Ukazują najbliższą okolicę Darłowa, na którą w znakomitej większości składają się pola uprawne.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 11.2 °C (52.2 °F)
  • prędkość wiatru: 7.48 km/h (4.65 mph)
  • wilgotność powietrza: 58 %
  • kierunek wiatru: 174 °
  • zachmurzenie: 82 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1025 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Okolice w miejscowości Darłowo

Okolice

Powiązane kategorie z kamerą nr 446:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.