Sobota, 15.06.2024 22:14

Ustka ↓

Ustka - Port morski

Link źródłowy

Ustka kamera na port morski

Ustka to stosunkowo niewielkie miasto położone nad Morzem Bałtyckim, u ujścia rzeki Słupi. Miasto słynie przede wszystkim ze swoich walorów uzdrowiskowych i charakterystycznego mikroklimatu, który korzystnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i regenerację sił witalnych.

Ustka posiada bogatą bazę noclegową, w ofercie której znajdują się kwatery prywatne, pensjonaty oraz oczywiście hotele o wysokim standardzie wraz ze SPA. A także sanatoria i uzdrowiska, które coraz chętniej odwiedzane są także przez zagranicznych turystów, bardzo często emerytów. Zróżnicowana baza noclegowa sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie miejsce zakwaterowania dla siebie i swoich najbliższych, za cenę, która "mieści się" w waszych możliwościach finansowych.

Jakość obrazu z tej kamery wręcz poraża, lecz niestety w negatywnym znaczeniu tego słowa. Pozwala ona jedynie ocenić warunki pogodowe panujące w Ustce, i to jedynie w kategoriach: "jest pochmurno" lub "jest słonecznie". Kamera zamontowana jest w pobliżu portu morskiego w Ustce.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.8 °C (58.7 °F)
  • prędkość wiatru: 3.57 km/h (2.22 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 238 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Port morski w miejscowości Ustka

Port morski

Powiązane kategorie z kamerą nr 414:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.