Niedziela, 25.09.2022 22:44

Ustka ↓

Ustka - Port morski

Link źródłowy

Ustka kamera na port morski

Ustka to stosunkowo niewielkie miasto położone nad Morzem Bałtyckim, u ujścia rzeki Słupi. Miasto słynie przede wszystkim ze swoich walorów uzdrowiskowych i charakterystycznego mikroklimatu, który korzystnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i regenerację sił witalnych.

Ustka posiada bogatą bazę noclegową, w ofercie której znajdują się kwatery prywatne, pensjonaty oraz oczywiście hotele o wysokim standardzie wraz ze SPA. A także sanatoria i uzdrowiska, które coraz chętniej odwiedzane są także przez zagranicznych turystów, bardzo często emerytów. Zróżnicowana baza noclegowa sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie miejsce zakwaterowania dla siebie i swoich najbliższych, za cenę, która "mieści się" w waszych możliwościach finansowych.

Jakość obrazu z tej kamery wręcz poraża, lecz niestety w negatywnym znaczeniu tego słowa. Pozwala ona jedynie ocenić warunki pogodowe panujące w Ustce, i to jedynie w kategoriach: "jest pochmurno" lub "jest słonecznie". Kamera zamontowana jest w pobliżu portu morskiego w Ustce.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 8.2 °C (46.7 °F)
  • prędkość wiatru: 6.68 km/h (4.15 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 191 °
  • zachmurzenie: 31 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1008 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Port morski w miejscowości Ustka

Port morski

Powiązane kategorie z kamerą nr 414:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.