Piątek, 19.07.2024 10:49

Ustka - Plaża

Link źródłowy

Ustka kamera nad morzem

Niewątpliwie jest to bardzo przyjemny widok. Kamera obrotowa została zamontowana na pylonie kładki nad kanałem portowym w Ustce. Mimo, że jakość obrazu z tej kamery nie jest najlepsza, to dzięki niej możemy poczuć klimat wspaniałej nadmorskiej miejscowości.

Kamera przekazuje obraz na żywo co sprawia, że możecie na bieżąco kontrolować warunki pogodowe w Ustce. Dodatkowo jest to kamera obrotowa, dzięki której mamy szansę zobaczyć o wiele więcej, niż w przypadku kamery zwykłej. I tak, widoczne jest molo, plaża i promenada nadmorska oraz oczywiście morze. Oko kamery przez chwilę zatrzymuje się na latarni morskiej, która została wybudowana w 1892 roku. Co ważne, jej oryginalny wygląd zachowany został po dziś dzień i nie uległ większym zmianom. Następnie, widoczny jest nieco mniej atrakcyjny widok, plac budowy. Już wkrótce powstanie tu basen dla kutrów, zaś w miejscu, gdzie aktualnie one stoją, powstanie mały port, który pomieści około stu jachtów.

Następnie kamera ukazuje panoramę Ustki, której nazbyt nie trzeba opisywać, gdyż widok ten sam się bardzo dobrze broni. Ustka jest niewątpliwie świetną propozycją dla wszystkich osób wybierających się nad morze. Nie jest to jednak miejsce, w którym zaznamy ciszy i spokoju.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.9 °C (69.7 °F)
  • prędkość wiatru: 6.79 km/h (4.22 mph)
  • wilgotność powietrza: 71 %
  • kierunek wiatru: 284 °
  • zachmurzenie: 85 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w miejscowości Ustka

Plaża

Powiązane kategorie z kamerą nr 370:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.