Poniedziałek, 18.10.2021 21:23

Szklarska Poręba - Stok narciarski na Szrenicy

Stok narciarski na Szrenicy - Szklarska Poręba

Szklarska Poręba kamera na stoku narciarskim na Szrenicy

SkiArena Szrenica w Szklarskiej Porębie to chyba jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w naszym kraju, a na pewno w Karkonoszach. Jest to również jedna z najlepiej przygotowanych stacji narciarskich w Polsce, do której chętnie przyjeżdżają miłośnicy białego szaleństwa.

Trasy SkiAreny Szrenica położone są na zboczach Szrenicy i Łabskiego Szczytu, jest to największy ośrodek sportów zimowych w Sudetach. Stacja poszczycić się może bardzo długimi i zróżnicowanymi trasami zjazdowymi, w tym najdłuższą w Polsce Lolobrygidą o długości 4444 metrów, która oznaczona jest kolorem czerwonym. Amatorzy ostrej jazdy mają do dyspozycji trasę czarną FIS o długości 2000 metrów. Początkujący jak i średnio zaawansowani narciarze mają do dyspozycji nartostradę Puchatek o długości 1500 metrów.

SkiArena Szrenica posiada wspaniałe tereny zjazdowe na Hali Szrenickiej, na której możemy połączyć jazdę na nartach wraz z zażywaniem kąpieli słonecznych. Amatorzy nocnej jazdy mogą szusować po oświetlonych stokach aż do godziny 22.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6.1 °C (42.9 °F)
  • prędkość wiatru: 3.17 km/h (1.97 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 190 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1027 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski na Szrenicy w miejscowości Szklarska Poręba

Stok narciarski na Szrenicy

Powiązane kategorie z kamerą nr 330:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.