Sobota, 15.06.2024 22:30

Szklarska Poręba - Skiarena Szrenica

Skiarena Szrenica - Szklarska Poręba
Link źródłowy

Szklarska Poręba kamera na stoku Skiarena Śnieżynka na Szrenicy

Niewielka miejscowość turystyczna z wielkimi możliwościami. Szklarska Poręba jest dużym ośrodkiem sportów zimowych, co roku obsługuje tysiące turystów. Obraz z kamery ukazuje najdłuższą kolej linową w Polsce Karkonosz-Ekspress.

Górna stacja znajduje się trzysta metrów powyżej rozwidlenia tras narciarskich Lolobrygida i Śnieżynka. Ze względu na porywisty wiatr kolej nie została wyposażona w plastikowe osłony, które stawiając opór mogłyby spowodować zatrzymanie wyciągu. Kolej jest w stanie przewieźć 2000 osób na godzinę.

Na zboczu Szrenicy wyznaczonych jest 6 nartostrad, w tym najdłuższa w Polsce Lolobrygida 4400m. W sumie dostępnych jest 12 kilometrów tras o różnym poziomie trudności, dzięki czemu świeżo upieczeni narciarze mogą bezpiecznie uczyć się jazdy na nartach. Wszystkie nartostrady na Skiarenie są wyposażone w instalacje sztucznego naśnieżania. Trasa zjazdowa "Puchatek" jako jedyna jest oświetlana.

Rejestrując się w serwisie zyskujecie możliwość dodawania komentarzy, które mogą być dobrym źródłem informacji z pierwszej ręki :)

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 9.9 °C (49.8 °F)
  • prędkość wiatru: 0.45 km/h (0.28 mph)
  • wilgotność powietrza: 82 %
  • kierunek wiatru: 225 °
  • zachmurzenie: 97 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Skiarena Szrenica w miejscowości Szklarska Poręba

Skiarena Szrenica

Powiązane kategorie z kamerą nr 17:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.