Sobota, 25.05.2024 15:12

Szklarska Poręba - Kolej linowa na Szrenicę

Link źródłowy

Szklarska Poręba kamera na kolej linową na Szrenicy

SkiArena Szrenica to jeden z najlepszych kompleksów narciarskich w Polsce. Ponad 10 kilometrów sztucznie naśnieżanych oraz oświetlonych nartostrad czeka na miłośników białego szaleństwa.

Poziom trudności tras narciarskich jest na tyle zróżnicowany, że każdy bez wątpienia znajdzie trasę odpowiednią do swoich umiejętności oraz preferencji. Puchatek to trasa o długości 1500 metrów wręcz idealna dla początkujących narciarzy. Wprawieni miłośnicy dwóch desek z pewnością zadowolą się Lolobrygidą, jej długość wynosi 4444 metrów, oznaczona jest kolorem czerwonym. Kolejną bardzo wymagającą trasą przeznaczoną wyłącznie dla bardzo dobrze jeżdżących narciarzy jest czarna trasa FIS o długości 2000 metrów - ostra jazda zapewni potężną dawkę adrenaliny. W pobliżu znajdują się nartostrady położone na Hali Szrenickiej, gdzie zażywając kąpieli słonecznych możemy pielęgnować umiejętności narciarskie - trasy obsługiwane są przez trzy wyciągi orczykowe, dzięki czemu nie powinniśmy tu uświadczyć niekończących się kolejek.

Kamera prezentuje widok na dolną stację kolei linowej na Szrenicę. W naszym serwisie znajduje się kilka kamer z widokiem na różne części ośrodka narciarskie SkiArena Szrenica. Zapraszamy do oglądania i wymiany opinii.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.8 °C (67.6 °F)
  • prędkość wiatru: 4.31 km/h (2.68 mph)
  • wilgotność powietrza: 75 %
  • kierunek wiatru: 160 °
  • zachmurzenie: 93 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kolej linowa na Szrenicę w miejscowości Szklarska Poręba

Kolej linowa na Szrenicę

Powiązane kategorie z kamerą nr 212:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.