Środa, 28.07.2021 09:18

Szklarska Poręba - Park rozrywki Esplanada

Park rozrywki Esplanada - Szklarska Poręba
Link źródłowy

Szklarska Poręba kamera w parku rozrywki Esplanada

Szklarska Poręba zachwyca fantastycznymi walorami przyrodniczymi oraz krajobrazowymi, a także licznymi atrakcjami i możliwościami spędzania wolnego czasu niezależnie od pory roku, czy też pogody. Jedną z najpopularniejszych, lecz komercyjnych atrakcji, szczególnie w lecie, jest park rozrywki Esplanada.

Park rozrywki Esplanada usytuowany jest w samym sercu Szklarskiej Poręby przy ulicy Pstrowskiego 5a. Bez wątpienia największą atrakcją tego rodzinnego parku rozrywki jest całoroczna kolejka górska Alpine Coster z 500-metrowym torem biegnącym kilka metrów nad ziemią pomiędzy drzewami. Kolejną popularną, lecz nie jedyną atrakcją, którą znajdziemy w parku rozrywki Esplanada jest Wieża Emocji. Gondola wznosi się na wysokość 12 metrów, by następnie z prędkością 6m/s bezpiecznie spaść w dół. Dużą popularnością cieszy się także Mini Golf z osiemnastoma polami, symulator rodeo oraz tor, na którym dzieci mogą pojeździć elektrycznymi samochodami lub motorami.

Zimą, na miejscu stojących latem ławek, znajduje się lodowisko, z którego bardzo chętnie korzystają turyści i mieszkańcy, szczególnie wieczorem. Natomiast po całodziennym zwiedzaniu, warto wybrać się na smaczną kawę lub herbatę do Cafe Park Esplanada.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.6 °C (67.2 °F)
  • prędkość wiatru: 2.88 km/h (1.79 mph)
  • wilgotność powietrza: 71 %
  • kierunek wiatru: 224 °
  • zachmurzenie: 85 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Park rozrywki Esplanada w miejscowości Szklarska Poręba

Park rozrywki Esplanada

Powiązane kategorie z kamerą nr 728:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.