Piątek, 19.07.2024 11:02

Szklarska Poręba - Centrum miasta

Centrum miasta - Szklarska Poręba
Link źródłowy

Szklarksa Poręba kamera w centrum miasta

Szklarska Poręba rozciągająca się na zboczach Karkonoszy i Gór Izerskich należy do najpopularniejszych i bardzo chętnie odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych. Fantastyczne walory krajobrazowe i przyrodnicze oraz bogactwo możliwości spędzania wolnego czasu skutecznie przyciągają turystów o każdej porze roku.

Szklarska Poręba jest wymarzonym miejscem na zimowy urlop. Doskonale przygotowane i zróżnicowane trasy zjazdowe oraz biegowe przyciągają licznych miłośników szaleństw na śniegu. Największym i najpopularniejszym ośrodkiem narciarskim w Szklarskiej Porębie jest SkiArena Szrenica, która spełni oczekiwania nawet bardzo doświadczonych narciarzy. W obrębie miasta znajduje się również kilka krótkich wyciągów obsługujących łatwe trasy narciarskie przeznaczone dla dzieci i początkujących narciarzy.

Na zdjęciach z kamery, przekazującej obraz na żywo, widoczna jest ulica Jedności Narodowej będąca główną arterią miasta, wyznaczającą również jego centrum. Szklarska Poręba to stosunkowo niewielkie miasteczko, pod względem ludności, położone na bardzo dużym terenie, dlatego też wybór miejsca zakwaterowania ma tutaj bardzo duże znaczenie. Szukając ciszy i spokoju, warto wybrać miejsca położone na obrzeżach miasta, zaś osoby lubujące się w wieczornych wypadach "na miasto" powinny poszukać noclegu bliżej centrum.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 24 °C (75.1 °F)
  • prędkość wiatru: 1.16 km/h (0.72 mph)
  • wilgotność powietrza: 58 %
  • kierunek wiatru: 25 °
  • zachmurzenie: 11 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Centrum miasta w miejscowości Szklarska Poręba

Centrum miasta

Powiązane kategorie z kamerą nr 726:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.