Sobota, 25.05.2024 17:17

Świnoujście - Plaża ze stacji pogodowej

Link źródłowy

Świnoujscie kamera na plażę ze stacji pogodowej

Świnoujście posiada bardzo szerokie, a przy tym czyste i strzeżone plaże, które bez dwóch zdań są największą atrakcją tej nadmorskiej miejscowości. Jako jedna z nielicznych plaż w Polsce, świnoujska posiada prysznice i szereg przebieralni. Niewątpliwie jest to bardzo duże udogodnienie dla turystów, które niestety rzadko stosowane w pozostałych nadmorskich miejscowościach.

Jakość powyższego obrazu z kamery pozostawia wiele do życzenia i skutecznie obniża chęci do jego podglądania, lecz przy bezchmurnej i słonecznej pogodzie, powinniście być w stanie dostrzec rozległość i szerokość plaży. Miejscami szerokość świnoujskiej plaży sięga ponad 100 metrów. W tym miejscu, warto wspomnieć o tym, że teren miasta, a dokładnie plaża, Świnoujście każdego roku systematycznie powiększa się o 0.1 m. Miłośników kąpieli morskich z pewnością zadowoli fakt, iż woda w tych rejonach należy do najcieplejszych nad polskim wybrzeżem.

Przy plaży i promenadzie nadmorskiej nie brakuje licznych mniejszych i większych klimatycznych kawiarenek, a także smażalni ryb. Podążając promenadą możemy dojść niemalże do samej granicy polsko-niemieckiej. Kamera jest częścią elektronicznej stacji pogodowej zamontowanej w Świnoujściu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.4 °C (72.3 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 68 %
  • kierunek wiatru: 60 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża ze stacji pogodowej w miejscowości Świnoujście

Plaża ze stacji pogodowej

Powiązane kategorie z kamerą nr 427:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.