Sobota, 22.06.2024 06:00

Świnoujście - Plaża

Link źródłowy

Świnoujście kamera nad morzem

Nie ulega wątpliwości, że jest to bardzo przyjemny widok na Morze Bałtyckie, a także plażę w Świnoujściu. Szeroka i czysta plaża, bezkresne morze, a także najcieplejsza, choć niestety nie najczystsza, woda przy polskim wybrzeżu przyciąga turystów nie tylko z Polski, ale także i z zagranicy.

Najważniejszą wizytówką każdej nadmorskiej miejscowości jest plaża, a Świnoujście ma czym się pochwalić. Plaża jest czysta i zadbana, a przy tym bardzo szeroka, miejscami sięga nawet aż do 100 metrów. Ponadto, znajduje się tu także najwyższa latarnia morska w Polsce, która jest obowiązkowym punktem zwiedzania miasta. Przykładowy obraz z kamery został wykonany na początku marca, i jak widać, plaża nie jest zupełnie pusta. Jesień, zima, a także wczesna wiosna, to wspaniały czas na długie spacery wzdłuż plaży, daje to również szansę na podziwianie widoków w ciszy i spokoju.

Świnoujście jest niewątpliwie doskonałą propozycją do spędzenia wakacyjnego urlopu. Sezon trwa tu przez cały rok, a morze warto odwiedzić nie tylko latem. Największa zawartość dobroczynnych pierwiastków w powietrzu unosi się właśnie jesienią, podczas silnych wiatrów, a nawet sztormów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20 °C (68 °F)
  • prędkość wiatru: 4.97 km/h (3.09 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 200 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1006 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w miejscowości Świnoujście

Plaża

Powiązane kategorie z kamerą nr 377:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.