Sobota, 13.04.2024 17:22

Świnoujście - Panorama miasta

Panorama miasta - Świnoujście
Link źródłowy

Świnoujście kamera na panoramę miasta

Świnoujście jest niezwykle popularną miejscowością uzdrowiskową i wypoczynkową, która cieszy się uznaniem nie tylko wśród polskich, ale i również wśród zagranicznych, głównie niemieckich turystów. Dostępne złoża solanek i borowin sprawiają, że miasto licznie odwiedzane jest także przez kuracjuszy.

Powyższy obraz z kamery nie ukazuje najpiękniejszej części Świnoujścia, gdyż widoczne są jedynie zabudowania mieszkalne, prawdopodobnie wybudowane w latach powojennych, a więc niezbyt atrakcyjne turystycznie. Dlatego też pragniemy Was zaprosić do przejrzenia wszystkich kamer ze Świnoujścia, gdyż pozostałe z nich mogą was zachęcić do odwiedzenia tej wspaniałej nadmorskiej miejscowości.

Największą atrakcją miasta jest oczywiście plaża, której szerokość miejscami dochodzi aż do 100 metrów. Ponadto woda w tym rejonie jest najcieplejsza nad polskim wybrzeżem. Turyści spragnieni wiatru we włosach, mogą się wybrać na przejażdżkę motorówką lub skuterem wodnym, lecz te atrakcje nie należą do najtańszych.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.3 °C (66.7 °F)
  • prędkość wiatru: 9.93 km/h (6.17 mph)
  • wilgotność powietrza: 59 %
  • kierunek wiatru: 260 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama miasta w miejscowości Świnoujście

Panorama miasta

Powiązane kategorie z kamerą nr 425:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.