Poniedziałek, 20.05.2024 10:27

Sienna - Stacja narciarska Czarna Góra

Link źródłowy

Sienna kamera na stację narciarską Czarna Góra

Okiem kamery zobaczyć możemy okolice dolnej stacji na terenie stacji narciarskiej położonej w Siennej na zboczach Czarnej Góry. Sienna jest niewielką miejscowością zamieszkałą zaledwie przez 50 osób.

Stok narciarski początkowo cieszył się dobrą opinią, dobrze przygotowana nawierzchnia, naśnieżona oraz ratrakowana. Niestety czasy wyśmienitego przygotowania stacji narciarskiej minęły. Brak informacji na temat warunków panujących na stokach narciarskich, oblodzone trasy zjazdowe z przebijającymi się kamieniami przez śnieg i lód oraz zauważalne podwyżki cen karnetów, uderzyły mocno w turystów, szczególnie tych odwiedzających ośrodek narciarski na Czarnej Górze od wielu lat. Miejmy nadzieje że właściciele stacji narciarskiej wezmą do serca uwagi niezadowolonych klientów i poprawią stan tras narciarskich oraz dostosują ceny karnetów do możliwości przeciętnego Kowalskiego.

Drodzy bracia i siostry narciarze, jeśli w ostatnim czasie odwiedziliście jakikolwiek ośrodek narciarski, z którego udostępniamy w naszym serwisie obraz z kamery, prosimy pozostaw po sobie ślad (pod odpowiednią kamerą) w postaci komentarza wraz z informacją na temat panujących aktualnie warunków śniegowych na stoku. W ten sposób pomożemy sobie nawzajem, pozwoli to uniknąć rozczarowań oraz zaoszczędzimy czas i pieniądze.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15 °C (58.9 °F)
  • prędkość wiatru: 2.48 km/h (1.54 mph)
  • wilgotność powietrza: 73 %
  • kierunek wiatru: 206 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Czarna Góra w miejscowości Sienna

Stacja narciarska Czarna Góra

Powiązane kategorie z kamerą nr 190:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.