Czwartek, 30.11.2023 21:09

Kamienica ↓

  • Stacja narciarska

Kamienica - Stacja narciarska

Stacja narciarska - Kamienica
Link źródłowy

Kamienica kamera na stację narciarską

Góry zachwycają przede wszystkim swym pięknem oraz panorami roztaczającymi się z ich szczytów, imponują wysokością, przyrodą nieskalaną ingerencją człowieka, a także dają wiele możliwości spędzenia aktywnie wolnego czasu.

Powyższy obraz z kamery prezentuje stację narciarską znajdującą się w niewielkiej wsi Kamienica położonej w powiecie kłodzkim w Masywie Śnieżnika. W skład kompleksu narciarskiego wchodzi czteroosobowy wyciąg krzesełkowy oraz trzy wyciągi orczykowe, które obsługują cztery trasy narciarskie. Ośrodek jest wyjątkowo kameralny nie ma nagłośnienia, tablic reklamowych, idealny do uprawiania sportów zimowych w gronie rodzinnym. Stacja powstała w 2002 roku i stale się rozwija, dzięki czemu turyści zaskakiwani są co roku nowym sprzętem oraz wyposażeniem stacji. Kamienica wraz z stacjami narciarskim Czarna Góra oraz Lądek Zdrój objęte są jednym karnetem SKI Region Śnieżnik.

Stację narciarską Kamienica warto odwiedzić, kładzie szczególnie duży nacisk na komfort turystów pod względem ciszy, spokoju oraz pomaga w ucieczce przed miejskim zgiełkiem. Trzeba docenić fakt że nie zamieszczając reklam (billboardów, plakatów) "tracą pieniądze", jednak dzięki temu zyskują wielu zwolenników, którzy z chęcią je tam zostawią. Bo kto, w czasie szusowania na nartach ma ochotę oglądać kolejny billboard z reklamą "taniego" kredytu w banku, czy też kolejnych kaloszy w promocyjnej cenie.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -4.5 °C (23.9 °F)
  • prędkość wiatru: 2.51 km/h (1.56 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 169 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 999 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska w miejscowości Kamienica

Stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 176:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.