Wtorek, 24.05.2022 14:40

Lądek-Zdrój ↓

Lądek-Zdrój - Ośrodek narciarski

Link źródłowy

Lądek-Zdrój kamera na ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski Lądek Zdrój położony jest około 300 metrów od zdrojowej części miasta. Na obrazie z kamery widoczna jest jedna z trzech głównych tras zjazdowych ośrodka narciarskiego.

Lądek Zdrój to prawie 2 kilometry świetnie przygotowanych tras narciarskich. Wzdłuż stromej 600 metrowej trasy czerwonej biegnie wyciąg orczykowy firmy Dopplemayer. Trasa niebieska o długości 350 metrów obsługiwana jest przez czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, zaś nieco dłuższa bo 400 metrowa trasa niebieska obsługiwana jest przez wyciąg talerzykowy. Dla najmłodszych oraz początkujących narciarzy zostały przygotowane 4 wyciągi szkoleniowe: talerzykowy, wyrwirączka oraz dwa wyciągi typu Baby Lift.

Na terenie ośrodka narciarskiego Lądek Zdrój funkcjonuje grill-bar, restauracja oraz serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Miłośnicy nocnej jazdy mogą szusować na nartach od godziny 16 do 22. Oświetlone i sztucznie naśnieżane są dwie trasy niebieskie i trasa czerwona. Lądek-Zdrój jest wspaniałym miejscem, w którym nie tylko możemy aktywnie spędzić czas ale także podreperować swój stan zdrowia dzięki cieplicom siarczkowym i fluorowym.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.4 °C (59.8 °F)
  • prędkość wiatru: 7.42 km/h (4.61 mph)
  • wilgotność powietrza: 84 %
  • kierunek wiatru: 214 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1007 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Lądek-Zdrój

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 306:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.