Piątek, 19.07.2024 10:59

Lądek-Zdrój - Stacja narciarska

Link źródłowy

Lądek-Zdrój kamera na stację narciarską

Lądek-Zdrój to jedno z najstarszych uzdrowisk w Europie. Wspaniałe górskie widoki, szereg możliwości spędzenia wolnego czasu oraz szansa na podreperowanie swojego stanu zdrowia dzięki cieplicom siarczkowym i fluorowym. Na obrazie z kamery widoczna jest jedna z tras zjazdowych w stacji narciarskiej Lądek-Zdrój.

Stacja narciarska Lądek-Zdrój to niewielki ośrodek usytuowany na północnych stokach Trojaka, wznoszącego się na 766 m n.p.m. Dzięki północnej ekspozycji stoku panują to wspaniałe warunki śniegowe. Miłośnicy białego szaleństwa do dyspozycji mają trzy trasy zjazdowe oraz dwie, krótkie szkoleniowe. Doświadczeni narciarze poszusować mogą po dość trudnej czerwonej trasie o długości 600 metrów, początkujący i mniej wprawieni miłośnicy jednej lub dwóch desek mają do dyspozycji dwie trasy niebieskie o długości 350 i 400 metrów.

Ośrodek narciarski Lądek-Zdrój zadbał też o najmłodszych, bowiem zostały przygotowane dwa wyciągi zaczepowe Baby Lift o długości 60 i 120 metrów. Osoby stawiające swoje pierwsze kroki na nartach mogą skorzystać całkowicie za darmo z wyciągu typu wyrwirączka.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 23 °C (73.3 °F)
  • prędkość wiatru: 0.72 km/h (0.45 mph)
  • wilgotność powietrza: 53 %
  • kierunek wiatru: 31 °
  • zachmurzenie: 92 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska w miejscowości Lądek-Zdrój

Stacja narciarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 305:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.