Poniedziałek, 20.05.2024 12:09

Sienna - Ośrodek narciarski

Link źródłowy

Sienna kamera w ośrodku narciarskim Czarna Góra

Ośrodek narciarski widoczny na obrazie z kamer położony jest na zboczach Czarnej Góry oraz Żmijowca w Siennej opodal Stronia Śląskiego. W skład kompleksu narciarskiego wchodzi ponad dziesięć tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności.

Dojeżdżając do ośrodka narciarskiego z daleka już widać częściowo zalesione, ośnieżone szczyty Żmijowca oraz Czarnej Góry, widok niewątpliwie robi niesamowite wrażenie. Przy dolnej stacji stoku narciarskiego znajdują się parkingi, punkty gastronomiczne, kasy oraz wypożyczalnie i serwis sprzętu narciarskiego. Ośrodek początkowo cieszył się bardzo dobrą opinią, niestety powoli to się zmienia. Ceny karnetów znacząco podrożały, a jakość przygotowania tras narciarskich niestety znacznie się pogorszyła. Szusowanie po nieregularnie ratrakowanych trasach narciarskich, na których przebija się lód oraz kamienie nie należy do najprzyjemniejszych.

Informacje o warunkach panujących na stoku są rzadko aktualizowane na stronie internetowej ośrodka narciarskiego. Bardzo często skutkuje to rozczarowaniem oraz złością przyjezdnych turystów, szczególnie tych, którzy pokonali spory kawał drogi aby z przyjemnością poszusować na nartach. Dlatego dzięki obrazie z kamery każdy może dowiedzieć się jakie warunki panują na stoku - udostępniamy też szczegółowe informacje pogodowe.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.4 °C (57.9 °F)
  • prędkość wiatru: 3.89 km/h (2.42 mph)
  • wilgotność powietrza: 73 %
  • kierunek wiatru: 214 °
  • zachmurzenie: 22 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Sienna

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 191:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.