Sobota, 15.06.2024 21:53

Kołobrzeg - Starostwo powiatowe

Starostwo powiatowe - Kołobrzeg

Kołobrzeg kamera w starostwie powiatowym

Obraz z tej kamery może i nie należy do najpiękniejszych w Kołobrzegu, lecz niewątpliwie ma swoje zalety. Jedną z nich jest możliwość sprawdzenia, czy w danym momencie w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym jest dużo petentów, czy tez nie. I może pomóc nam trafić w "okienko", dzięki czemu zaoszczędzimy trochę czasu.

Niestety, jeszcze nie wszystkie instytucje oraz firmy udostępniają obraz z kamer, które i tak istnieją, a szkoda. Na szczęście, coraz więcej obrazów z kamer jest udostępnianych do internetu, z fantastycznymi widokami na góry, morze oraz inne mniej lub bardziej atrakcyjne miejsca. I miejmy nadzieję, że ich ilość będzie stale rosła, co pozwoli nam się rozwijać. Niewątpliwie, jest to również fantastyczny sposób promocji danego miejsca, który z pewnością zadziała lepiej, niż zdjęcie. Lecz w dalszym ciągu, musimy pamiętać o tym, że najlepszym sposobem promocji jest poczta pantoflowa, czyli przede wszystkim zadowoleni turyści i klienci.

Obraz z kamery odświeżany jest co kilka sekund, a transmitowany jedynie w godzinach pracy wydziału. Wydział Komunikacji mieści się przy ulicy Plac Ratuszowy 1 w Kołobrzegu.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.6 °C (60 °F)
  • prędkość wiatru: 5.84 km/h (3.63 mph)
  • wilgotność powietrza: 80 %
  • kierunek wiatru: 201 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1007 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Starostwo powiatowe w miejscowości Kołobrzeg

Starostwo powiatowe

Powiązane kategorie z kamerą nr 381:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.