Piątek, 30.07.2021 16:11

Kołobrzeg - Promenada nadmorska

Promenada nadmorska - Kołobrzeg
Link źródłowy

Kołobrzeg kamera na nadmorska promenadę

Powyższy obraz z kamery prawdopodobnie byłby o wiele bardziej atrakcyjny, gdyby nie fakt, iż przez większość dnia widok przysłonięty jest parasolem usytuowanym w ogródku kawiarni Caffe Americano położonej przy kołobrzeskiej promenadzie. Miejmy nadzieję, że w przyszłości obiektyw kamery zostanie skierowany w nieco ciekawszym kierunku, ot chociażby w stronę falochronu lub plaży.

Cafe Americano jest jedną z najstarszych kawiarni mieszczących się przy kołobrzeskiej promenadzie. Funkcjonuje od lat 90. ubiegłego wieku, a jej największym atutem są wspaniałe widoki roztaczające się na Morze Bałtyckie, falochron oraz spacerowe molo z ogródka oraz wnętrza kawiarni, za sprawą przeszklonych ścian. Kawiarnia mieści się przy ulicy Bulwar Jana Szymańskiego 8/2 (opodal latarni morskiej).

Kołobrzeg to niewątpliwie diament wśród polskich kurortów nadmorskich, często nazywany jest także Polską stolicą SPA, a to wszystko dzięki bogatej ofercie noclegowej. W mieście znajduje się ponad 20 hoteli oferujących wysoki standard usług z imponującym zapleczem SPA. Niemniej jednak mniej zamożni turyści mają do dyspozycji także nieco tańsze pensjonaty oraz kwatery prywatne i pokoje gościnne.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 23.9 °C (75 °F)
  • prędkość wiatru: 14.9 km/h (9.26 mph)
  • wilgotność powietrza: 47 %
  • kierunek wiatru: 256 °
  • zachmurzenie: 8 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1005 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Promenada nadmorska w miejscowości Kołobrzeg

Promenada nadmorska

Powiązane kategorie z kamerą nr 804:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.