Sobota, 13.04.2024 18:29

Kołobrzeg - Port jachtowy

Link źródłowy

Kołobrzeg kamera na port jachtowy

Kołobrzeg zdecydowanie jest jednym z najważniejszych kurortów nadmorskich w województwie zachodniopomorskim. Miasto, oprócz oczywiście dostępu do morza, a także wspaniałej i piaszczystej plaży, posiada również złoża borowiny, dzięki czemu ma status uzdrowiska.

W Kołobrzegu znajduje się także jeden z większych portów handlowych w Polsce, i jest to miejsce, które koniecznie musicie odwiedzić przebywając w okolicy. Port usytuowany jest u ujścia rzeki Parsęty i stanowi niemałą atrakcję dla turystów odwiedzających Kołobrzeg. Warto tu się wybrać z kilku powodów. Jednym z nich jest możliwość zobaczenia wielu różnych statków oraz jachtów. Możecie tutaj również kupić świeżą rybkę, którą następnie sami przyrządzicie lub też zjeść gotową na miejscu. Jest to także fantastyczne miejsce na dłuższy spacer.

Kołobrzeski port niewątpliwie jest jedną z większych atrakcji miasta, niegdyś stacjonowały w nim także okręty Marynarki Wojennej. Port pełni funkcję także turystyczną, tutejsze statki oferują krótkie rejsy wycieczkowe, w tym jeden na trasie międzynarodowej do Bornholmu, duńskiej wyspy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.2 °C (61.2 °F)
  • prędkość wiatru: 5.17 km/h (3.21 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 270 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Port jachtowy w miejscowości Kołobrzeg

Port jachtowy

Powiązane kategorie z kamerą nr 379:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.