Środa, 06.12.2023 11:27

Kołobrzeg - Plaża i molo

Plaża i molo - Kołobrzeg
Link źródłowy

Kołobrzeg kamera plażę i molo

Jedną z największych atrakcji i wizytówką Kołobrzegu jest oczywiście plaża i molo, z którego możemy obserwować fantastyczne wschody i zachody słońca, a także statki, tak gładko sunące po powierzchni morza. Niewątpliwie, są to wyjątkowe widoki, które warto zobaczyć na własne oczy.

Obraz z tej kamery to często nagranie archiwalne, lecz teraz ma nieco większe znaczenie, gdyż ukazuje molo przed modernizacją, która odbyła się niecały rok temu (w 2014 roku). Każdy, kto jeszcze nie był w Kołobrzegu, ma szansę zobaczyć i porównać, jak molo się zmieniło. Obecnie jest to jeszcze przyjemniejsze miejsce, gdzie możemy usiąść wygodnie na nowych ławkach, a wieczorem posiedzieć przy nowym oświetleniu. Stare deski, po których chadzali spacerowicze zostały zastąpione belkami z kompozytowych materiałów, które są znacznie bardziej odporne na działanie czynników atmosferycznych i ścieranie.

Istnieje szansa, że na głowicy kołobrzeskiego molo, w przyszłości powstanie kawiarnia. Jednak jest to dość ryzykowne przedsięwzięcie zważywszy na występujące tu sztormy, podczas których obiekt narażony byłby na silne uderzenia fal.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -1.7 °C (29 °F)
  • prędkość wiatru: 11.52 km/h (7.16 mph)
  • wilgotność powietrza: 82 %
  • kierunek wiatru: 118 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża i molo w miejscowości Kołobrzeg

Plaża i molo

Powiązane kategorie z kamerą nr 384:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.