Piątek, 30.10.2020 20:51

Kołobrzeg - Plaża

Plaża  - Kołobrzeg
Link źródłowy

Kołobrzeg kamera na plaże

Niestety jest to nagranie archiwalne z kamery, lecz mimo, że obraz nie jest najlepszej jakości, ukazuje bardzo przyjemny widok jakim jest wschód słońca. Niewątpliwie warto ustawić budzik kilka godzin wcześniej i wybrać się na plażę, żeby mieć możliwość podziwiania tak wspaniałego widoku.

W naszym serwisie znajdziecie kilka kamer na żywo z Kołobrzegu, a także nagrania archiwalne, na których macie możliwość zobaczyć molo jeszcze przed remontem. Zostało ono zmodernizowane w 2014 roku, i chyba każdy się z nami zgodzi, że nie są to wyrzucone pieniądze w błoto. Kołobrzeg w ostatnich latach bardzo dużo zainwestował w infrastrukturę turystyczną, w mieście powstało również kilka obiektów hotelowych o wyższym standardzie wraz ze SPA. Kołobrzeg już od wielu lat jest popularnym celem letnich wyjazdów wśród polskich turystów, a teraz również wśród naszych zachodnich i skandynawskich sąsiadów.

W Kołobrzegu bardzo często spotkać możemy kuracjuszy z Niemiec, którym niemiecki odpowiednik ZUS pokrywa koszty leczenia sanatoryjnego. Polska jest niesamowicie pięknym krajem i grzechem by było nie wykorzystać możliwości, jakie nam oferuje. Tym bardziej, że każdy turysta zostawia swoje pieniądze u lokalnych przedsiębiorców, tym samym nakręcając lokalną gospodarkę.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 7.8 °C (46 °F)
  • prędkość wiatru: 4.97 km/h (3.09 mph)
  • wilgotność powietrza: 98 %
  • kierunek wiatru: 128 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w miejscowości Kołobrzeg

Plaża

Powiązane kategorie z kamerą nr 385:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.