Sobota, 25.05.2024 16:42

Kołobrzeg - Port morski

Port morski - Kołobrzeg
Link źródłowy

Kołobrzeg kamera na port morski

Kołobrzeski port umiejscowiony jest u ujścia rzeki Parsęty, i składa się z czterech części. Z portu rybackiego, jachtowego, handlowego oraz pasażerskiego. Jest to niewątpliwie miejsce, które koniecznie musicie odwiedzić będąc w Kołobrzegu.

Kołobrzeg ma do zaoferowania bardzo dużo turystom przybywającym do miasta. Największą popularnością oczywiście cieszy się plaża i morze, jednak jak to bywa w naszym klimacie, nie zawsze pogoda sprzyja zażywaniu kąpieli słonecznych, a także tych morskich, nawet latem. Dlatego też jeśli nie pada deszcz lub nie wieje silny wiatr, warto wybrać się na spacer po porcie, gdzie będziemy mieli szansę zobaczyć liczne statki i przyjrzeć się im z bliska. Spacerując w górę portu, w stronę morza, dojdziemy do promenady nadmorskiej, gdzie możemy kontynuować swoją przechadzkę wzdłuż wybrzeża.

Z kołobrzeskiego portu możecie wyruszyć w kilkugodzinny rejs statkiem wycieczkowym po morzu, lub na duńską wyspę Borholm. Możecie tu również zakupić świeża rybkę prostu z łodzi rybackiej lub wejść na latarnię morską i podziwiać morski krajobraz.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.5 °C (59.9 °F)
  • prędkość wiatru: 6.82 km/h (4.24 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 53 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Port morski w miejscowości Kołobrzeg

Port morski

Powiązane kategorie z kamerą nr 383:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.